Start Skowronki

Skowronki

Zobacz na mapie kliknij tu

Gospodarstwo Agroturystyczne "Skowronki"

Karina Fuglińska

Radochów - Skowronki 144

57-540 Lądek Zdrój

Tel./ fax 74 8 147 802

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

http://skowronki.snieznik.net

Gospodarstwo agroturystyczne „Skowronki” jest jednym z najpiękniej położonych  gospodarstw agroturystycznych Doliny Białej Lądeckiej. Na idealne warunki do wypoczynku składają się: rozległy widok ,dużo wolnej przestrzeni, bliskość lasu , spokój, domowa atmosfera i życzliwość gospodarzy.

Oferujemy naszym Gościom - noclegi  - w ładnych i zadbanych pokojach z łazienkami  oraz urozmaicone, bogate w warzywa i owoce wyżywienie. Specjalnością naszej kuchni są potrawy regionalne.

Cały obiekt jest skategoryzowany i uzyskaliśmy najwyższą kategorię  - 3 słoneczka.

Nasz dom wybudowano  prawie 200 lat temu i przystosowując go do obecnych potrzeb staraliśmy się za wszelką cenę zachować  charakter dawnej, harmonizującej z otoczeniem sudeckiej zabudowy .

Następnym  krokiem ,również ze względu na pochodzenie rodziny, było utworzenie izby regionalnej, jedynego takiego obiektu we wschodniej części Ziemi Kłodzkiej i odtworzenie strojów ludowych . Przybliżenie tradycji i dawnego klimatu naszego regionu stało się naszym życiowym powołaniem. Odwiedzający nas często dawni mieszkańcy Ziemi Kłodzkiej swoimi wspomnieniami stale wzbogacają naszą wiedzę o przeszłości.

Dodatkowym atutem jest bliskość Lądka Zdroju, jednego z najstarszych uzdrowisk, gdzie można skorzystać z kąpieli w wodach termalnych i z innych zabiegów przyrodoleczniczych oraz wziąć udział w życiu kulturalnym miasta.